BLACK+DECKER FOOD PROCESSOR BXFP8001IN (800W)
Colour
Grey – Colour may vary
Weight
800 W
Watts
800 Watts
Material
Plastic
warranty
2 years
SKU: 68885
In Stock
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Covid-19 Info: We keep delivering.
  • Free Shipping apply to all orders over Rs : 100
  • Guranteed 100% Organic from natural farmas
  • 1 Day Returns if you change your mind
Description
BLACK+DECKER Mixer + Food Processor 11 in 1 Convenience & Versatility Bowl: 2 L Multiple food processing bowl for kneading Jars: 1.8 L Jar for Blending, 1 L SS Jar for Wet Grinding, 0.5 L SS Jar for Dry Grinding. Stainless Steel Blades: 5 Stainless Steel blades for fine & coarse chopping, slicing & shredding
Additional information
Colour
Grey – Colour may vary
Weight
800 W
Watts
800 Watts
Material
Plastic
warranty
2 years
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “BLACK+DECKER FOOD PROCESSOR BXFP8001IN (800W)”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Recently Viewed Products
2%
Gds Triveni Agarbathi 3 in one 95 Gm
10%
Mattees Barbecue Masala 50 Gm
34%
Cress Floor Cleaner Lemon 1 Ltr
2%